هنر وب ارائه دهنده راهکارهای نوین بازاریابی آنلاین و تجارت الکترونیک

هنر وب |طراحی سایت – طراحی فروشگاه اینترنتی-بهینه سازی وب سایت

اهمیت کلمات کلیدی در بهینه سازی سایت

اهمیت محتوا

اهمیت کلمات کلیدی در بهینه سازی سایت

در بازار رقابتی حاکم بر تجارت امروز، از فرصت ها به بهترین نحو باید استفاده نمود تا از رقبا پیشی گرفت.کاربران اینترنت با جستجو در موتورهای جستجو و با استفاده از کلمات مرتبط و کلید واژه ها از محصولات و یا خدمات مورد نیاز خود بهره می گیرند. کلمات کلیدی یکی از مهمترین ارکان سایت را تشکیل می دهند و انتخاب صحیح این کلمات نقش مهمی را در موفقیت سایت و بالا رفتن سئو ایفا می کند.

کلمات کلیدی باید با موضوع اصل سایت هماهنگ باشند و در انتخاب آن ها فقط از اسامی استفاده نشود البته باید بدانید استفاده زیاد و بی هدف این کلمات نیز از سئو شما و ارزش مطالبتان می کاهد. کلیدی ترین کلمات در موتور های جستجو توسط کاربران بیشتر جستجو میشوند , تعداد بازدید مطالب تاثیر در رنکینگ در صفحه نتایج موتور جستجو می گذارد و هر چه مطالب شما در صفحه نتایج کلیک و بازدید بیشتری دریافت نماید رنکینگ بالاتری به مطلب شما اختصاص می گیرد.

اشتباهات رایج در انتخاب کلمات کلیدی:

  • عدم تحقیق  در مورد انتخاب کلمات  کلیدی مناسب
  • عدم بروز رسانی و   توسعه کلمات و کلید واژه ها
  • از شروع کار کلمات کلیدی زیادی انتخاب نکنید.
  • انتخاب واژه های رایج که رقابت را در رتبه بندی سایت دشوار می کند.

اگر بتوانید برای یک کلمه کلیدی عام رتبه خوبی بدست آورید ، مطمئنا ترافیک بسیار بزرگی را برای طراحی سایت خود رقم زده اید.بهتر است بدانید استفاده از  کلمات کلیدی بلند، یک راهبرد درازمدت برای افزایش فروش کالاها و محصولاتتان محسوب می گردد.

چگونه کلمات کلیدی مناسب وب سایت خود را بیابیم ؟

از مهمترین کارهای یک سئو کار یافتن کلمات کلیدی در ارتباط با فعالیت وب سایت شماست شما در زمینه شغل خود تقریبا مهمترین کلمات کلیدی را می دانید و با استفاده از ابزار های مختلف کلمات جدیدی خواهید یافت و از میزان جستجوی این کلمات در موتور های جستجو آگاه خواهید شد.

ابزارهای بررسی کلمات کلیدی گوگل

با استفاده از ابزارهای گوگل می توانید به راحتی کلمات کلیدی و کلید واژه های مناسب زمینه فعالیت خود را بیابید:

 

بدون دیدگاه

ارسال یک دیدگاه