هنر وب ارائه دهنده راهکارهای نوین بازاریابی آنلاین و تجارت الکترونیک

هنر وب |طراحی سایت – طراحی فروشگاه اینترنتی-بهینه سازی وب سایت

4 دلیل ضرورت وبلاگ برای کسب و کارهای آنلاین

وبلاگ

4 دلیل ضرورت وبلاگ برای کسب و کارهای آنلاین

چرا وبلاگ ها؟ آیا کسب و کارهای کوچک نیاز به وبلاگ دارند؟

1.می توانید در صنعت خود یک رهبر باشید

به شما پیشنهاد می کنیم از وبلاگ جهت  نشان دادن مهارت های خود در وب سایت ها استفاده کنید.

به عنوان مثال در یک شرکت بیمه درمانی می توان مقالات خود را در مورد قانون های خاص در آن نوشت ، تا موقعیت خود را به عنوان یک رهبر در این زمینه ثبت کرد.

برای این کار ، مقالاتی ارائه دهید و به خوانندگان پیشنهاد دهید که  “می توانید از این اخبار استفاده کنید.” مطمئن باشید که با نوشتن این متن و فرکانس هایی ازطرف خوانندگان ، روند تغییرات و بازدید سایتتان افزایش خواهد یافت.

2.تبلیغات رایگان دریافت خواهید کرد

به عنوان یک کسب و کار کوچک، بودجه تبلیغاتی شما احتمالا کم است. یک وبلاگ می تواند جایگزینی ارزان برای شما باشد.

تبلیغات ارزان نیست و ترافیک بالا در سرچ نیز به آسانی کسب نمی شود .این برای  کسب و کارهای کوچک و نوپا اهرمی است که نتوانند با کسب و کارهای قدرتمند رقابت کنند .مدتی طول می کشد تا موتورهای جستجو شما را بشناسند و رتبه وب سایتتان افزایش یابد .

در عصر حاضر که مشتریان بالقوه برای خرید محصول مورد نیاز با سرچ در موتورهای جستجو به بهترین شرکت ها مراجعه می کنند، داشتن یک وبلاگ برای محصول یا شرکت که هم به صورت رایگان هم می باشد و هم یک روش تبلیغات مناسب است به موفقیت شما کمک شایانی می کند.

3.افزایش حضور در شبکه های اجتماعی

نوشتن یک مقاله خوب در وبلاگ میتواند مانند آتش سوزی در شبکه های اجتماعی باشد!

اگر شما محتوای خوب در وبلاگ خود قرار دهید مسلما مردم می خواهند با شما در تماس باشند، که این به شما یک فرصت منحصر به فرد برای رشد می دهد.از طریق رسانه های اجتماعی می توانید یک رسانه مکمل برای تعامل با مخاطبان خود و جلب طرفداران برای به اشتراک گذاشتن و گسترش محتوای خودبسازید.

اطمینان حاصل کنید که دکمه های رسانه های اجتماعی را در وبلاگ خود طوری قرار داده باشید ،که یک مشتری به راحتی بتواند  از این طریق با شما در ارتباط باشد.

4.رشد و افزایش فروش از طریق لیست ایمیل ها

شما می توانید از وبلاگ خود برای افزایش لیست ایمیل هایتان استفاده کنید. در صفحه اصلی آن، یک فرم اضافه کنید که در آن مشتریان بتوانند آدرس ایمیل خود را واردکنند.

چرا آدرس ایمیل ها اهمیت دارند؟

کسب و کار با یک لیست ایمیل قوی می تواند فروش از طریق تبلیغات را به دنبال داشته باشد. شما می توانید یک ایمیل برای افزایش فروشتان ایجاد کنید.همچنین می توانید از طریق ایمیل خود برای حفظ نام تجاری در ذهن مشتریان خبرنامه ارسال کنید.

منبع: www.bplans.com

 

 

 

بدون دیدگاه

ارسال یک دیدگاه