هنر وب ارائه دهنده راهکارهای نوین بازاریابی آنلاین و تجارت الکترونیک

هنر وب |طراحی سایت – طراحی فروشگاه اینترنتی-بهینه سازی وب سایت

مزایای مشاوره تبلیغات اینترنتی

مشاوره تبلیغات اینترنتی

مزایای مشاوره تبلیغات اینترنتی

مشاوره تبلیغات اینترنتی ، با وجود اینکه سالهای زیادی نیست که در جهان شناخته شده است ، در سال های اخیر رشد زیادی داشته است.این رشد چشمگیر ماحاصل استفاده از ابزار اینترنت می باشد.

در مقاله شرح مختصری راجع به مزایای استفاده از مشاوره تبلیغات اینترنتی ارائه داده شده است.

مزایای استفاده از مشاوره تبلیغات اینترنتی :

تحقیقات بازاریابی از طریق اینترنت آسان تر، سریع تر و کم هزینه تر انجام می گیرد

  1. افزایش فروش و درنتیجه افزایش درآمد و توان سرمایه گذاری
  2. مدیریت صحیح اطلاعات از طریق اینترنت
  3. کاهش هزینه ها ، صرفه جویی در وقت و تلاش
  4. معرفی وسیع تر و کم هزینه تر برند شرکت
  5. حذف واسطه ها و برقراری ارتباطات بهتر و آسان تر با تولیدکنندگان کالاها و مشتریان
  6. حذف مرزهای جغرافیایی و دسترسی سریع تر به بازارهای جهانی
  7. تبلیغات سریعتر و ارزانتر از طریق اینترنت و به دلیل عدم وجود واسطه

نقش تمشاوره تبلیغات اینترنتی در اصلاح الگوی مصرف:

یکی از راههای اصلاح الگوی مصرف، کاهش هزینه ها‏ی موجود با استفاده از فناوری‏ های نو در کشور است. فناوری‏ هایی که موجب تغییر کسب و کار از روش سنتی به مدرن گردیده است . یکی از این فناوری ها وجود اینترنت است که موجب تبلیغات اینترنتی گردیده است.
رقابت در صحنه‏ های بازارهای بین المللی صادرکنندگان را وادار می‏سازد تا برای پاسخگویی به نیاز مشتریان و بازارها و همچنین برای بهبود کیفیت محصولات خود، به فناوری پیشرفته و مؤثر دانش بازار و تحقیق و مدیریت بهتر روی ‏آوردند.اینترنت به عنوان ابزاری برای افزایش کارایی تجاری مورد پذیرش همگان در بازارهای جهانی قرار گرفته است.

از دیگر مزایای استفاده از مشاوره تبلیغات اینترنتی اصلاح الگوی مصرف وقت و هزینه است که بصورت متنوع در ذیل به آنها می‏ پردازیم:

جستجوی اینترنتی :

هنگامی که مشتری نیاز به کالایی داشته باشد برای خرید آن باید زمانی از وقت خود را صرف یافتن آن در بازارهای مختلف نماید. که خود ضمن اتلاف وقت و زمان موجب صرف هزینه‏ های مختلف مانند هزینه‏ های ایاب و ذهاب و نیروی انسانی و … می ‏گردد. چون یافتن کالا با کیفیت مورد نظر و خدمات مورد نیاز و قیمت مناسب هزینه بر می‏ باشد. با جستجوی اینترنتی مشتریان با بررسی سایت های فروشندگان مختلف ضمن حذف هزینه های گوناگون با مقایسه‏ ی کالاهای شرکت های مختلف کالای مورد نیاز خود را در اسرع وقت می‏ یابند .

خرید سریع و تبادل اطلاعات آنی :

در صورت انتخاب کالا توسط مشتری، خریدار و فروشنده می توانند بصورت آنلاین ارتباط داشته باشند و در همان لحظه مشتری کالای مذکور را خریداری و وجه را بصورت الکترونیکی پرداخت نماید. که خود ضمن حذف هزینه هایی را در بردارد بطوری که خرید سنتی با مصرف منابعی خرید انجام می شود. مثل پرداخت وجه که انتشار پول با هزینه های کلان تهیه می شود که ایجاد بانکداری الکترونیک موجب کاهش و حذف پول کاغذی و استفاده از کارت های بانکی می گردد. و این هزینه های انتشار پول کاهش و یا حذف می گردد .

تبلیغات :

فروشندگان یا تجار با این نوع تجارت بدون پرداخت هزینه های زیاد برای تبلیغات و آگهی های مختلف بصورت ساده توسط وب سایت به معرفی وسیع وکم هزینه برند شرکت می‏ پردازند.

حذف واسطه ها :

در خرید و فروش های سنتی واسطه های مختلفی بین خریدار و فروشنده قراردارد که موجب فروش کالا با قیمت بالا می ‏گردند.وجود واسطه ها ضمن ایجاد هزینه‏ هایی برای دولت و کشور می‏ گردند و کالا را با قیمت‏ های چند برابر به خریدار می‏ رسانند.حذف این واسطه ها موجب اصلاح توزیع کالا با قیمت مناسب و حتی بهای تمام شده و کاهش هزینه مصرف عموم می شود.