هنر وب ارائه دهنده راهکارهای نوین بازاریابی آنلاین و تجارت الکترونیک

هنر وب |طراحی سایت – طراحی فروشگاه اینترنتی-بهینه سازی وب سایت

ایمیل مارکتینگ

نرم افزار ایمیل مارکتینگ

ایمیل مارکتینگ (Email Marketing)  یکی از ارزان ترین روش های بازاریابی است که به عنوان  ابزاری برای بازاریابی مستقیم و بازاریابی گروهی مورد استفاده قرار می‌گیرد.استفاده از نرم افزار ارسال ایمیل گروهی  می تواند منجر به تحول چشم گیری در سازمان شما گردد.تحقیقات ثابت کرده پس از بهینه سازی برای موتورهای جستجو، دومین  راه مناسب برای بازاریابی اینترنتی ایمیل مارکتینگ  شناخته شده است.

اجرای اصولی و صحیح ایمیل مارکتینگ می تواند فروش یک کسب و کار را افزایش داده و راهی مناسب جهت برقراری ارتباط با مشتری ایجاد کند.نرم افزارهای ارسال ایمیل گروهی از تکنیک های پیشرفته و به روز برای ارسال ایمیل های تبلیغات گروهی استفاده می کنند.

ایمیل مارکتینگ روشی نوین برای ارسال ایمیل تبلیغاتی و طراحی خبرنامه های  الکترونیکی می باشد.در حال حاضر گوگل نیز چنین نرم افزار هایی را برای طراحی خبرنامه به تعداد زیاد ارائه کرده است.

امروزه  30% کاربران اینترنتی خبرنامه ها و ایمیل های خود را با تلفن همراه خود می خوانند.

ویژگی های اصلی نرم افزارهای ایمیل مارکتینگ :

  • لغو عضویت

در نرم افزار های ارسال ایمیل گروهی با وجود ویژگی لغو عضویت در صورتی که دریافت کننده ایمیل به مطالب شما نیاز نداشت می تواند از عضویت در خبرنامه شما خارج گردد که این ویژگی از اسپم کردن ایمیل شما توسط کاربران نیز جلوگیری می کند.

  • ارسال ایمیل های دوره ای

این نرم افزار ها می توانند به صورت اتوماتیک ایمیل ها را در دوره های زمانی مشخص ارسال کنند زیرا هنگامی که برای اولین بار ایمیل ارسال میگردد 90% دریافت کنندگان از سایتتان بازدید نمیکنند ولی احتمال مشتری شدن آنها در ارسال های بعد بیشتر می شود ،پس لازم است برای فروش محصولات خود بارها بارها با آنها تماس برقرار کنید.

  • ایجاد لیست ایمیل توسط وب فرم

شما از راههای زیادی می توانید آدرس ایمیل افرادی را که به موضوع سایت و کسب و کار شما علاقه مند هستند را جمع آوری نمایید.نرم افزار ایمیل مارکتینگ این ویژگی را دارد که با قرار دادن وب فرم در سایت خود،آدرس ایمیل های بیشتری را دریافت کنید.البته باید بدانید یک لیست ایمیل که ادعا می‌شود شامل یک میلیون آدرس فعال است، احتمالاً بیش از یکصد یا دویست هزار عدد ایمیل فعال ندارد. همیشه پنل ایمیل خود را به روز نمایید.

  • شخصی سازی ایمیل

شما می توانید با استفاده از این ویژگی نرم افزارهای ایمیل مارکتینگ به شخصی سازی ایمیل ها بپردازید،و با استفاده از نام افراد در ایمیل ارسالی باعث جلب توجه هر چه بیشتر دریافت کننده ایمیل شوید و او را برای خواندن ایمیل و بازدید از سایتتان تحریک کنید.

  • ارسال اتوماتیک ایمیل

شما می توانید برای برای بازاریابی و تبلیغات اینترنتی خود با بهره گیری از نرم افزار ایمیل مارکتینگ مکانیزه و سیستم ارسال ایمیل اتوماتیک در کسب و کار خود موفق باشید و در زمان صرفه جویی نمایید.