هنر وب ارائه دهنده راهکارهای نوین بازاریابی آنلاین و تجارت الکترونیک

هنر وب |طراحی سایت – طراحی فروشگاه اینترنتی-بهینه سازی وب سایت

چگونه کسب و کار خود را رونق بخشیم؟

کسب و کار

چگونه کسب و کار خود را رونق بخشیم؟

همانطور که می دانید رشد کسب و کار بدون بازاریابی تقریبا ممکن نیست. حتی بهترین محصولات و خدمات نیاز به تبلیغ دارند قبل از آنکه به فروش برسند.

اما بازاریابی های سنتی از بین اشکالات بازاریابی و تبلیغات سنتی مانند روزنامه یا مجله یا بیلبوردهای تبلیغاتی در کنار یک بزرگراه می توان به هزینه بر بودن آن اشاره کرد و این که ارزیابی اثر بخشی آنها تقریبا غیر ممکن است. زیرا شما حتی نمی توانید بفهمید که تبلیغات شما چند بار دیده شده و امکان پیگیری اینکه کدام یک از مشتریان شما از طریق تبلیغات محیطی جذب کسب و کار شما شده اند تقریبا وجود ندارد.

به جای استفاده از این روش های قدیمی اکنون زمان روشن کردن اینترنت است!  اینترنت مارکتینگ یا همان بازاریابی اینترنتی می تواند ترافیک ورودی به کسب و کار شما را به سرعت افزایش دهد . و بازدید کنندگان جدید را متقاعد کند که به مشتریان شما تبدیل شوند ، اغلب با درصد خیلی کمتری از هزینه یک بیلبورد تبلیغاتی!

اکثر کاربرانی که از طریق بازاریابی های اینترنتی مثل شبکه های اجتماعی جذب کسب و کار شما می شوند خود به عنوان یک مبلغ برای تجارت شما عمل می کنند! زیرا وقتی شما مطلبی را به اشتراک می گذارید که برای کاربران جالب است آنها با به اشتراک گذاری مطالب کاربران دیگر را به سمت شما هدایت می کنند. که به این روش تبلیغات اصطلاحا بازاریابی ویروسی گفته می شود.

به کمک بازاریابی اینترنتی شما  می توانید اطلاعات ارزشمندی از مخاطبین خود بدست بیاورید برای مثال علایق مندی های آنها و نظراتشان نسبت به محصولات و خدمات شما. که نهایتا جمع بندی این موارد به شما در بهبود کسب و کارتان کمک خواهد کرد.

 

چهار نکته برای بهبود استراتژی های بازاریابی اینترنتی و افزایش حضور آنلاین شما :

 

بهینه سازی وب سایت :

بهینه سازی وب سایت برای افزایش فروش و بهبود بازاریابی اینترنتی مهم است و می تواند به روش های گوناگونی انجام شود.

رایج ترین شکل از بهینه سازی قراردادن کلمه کلیدی در محتوای وب سایت است . داشتن محتوای غنی با کلمات کلیدی مهم کمک خواهد کرد که وب سایت در موتور های جستجو بهتر دیده شود. کلمات کلیدی خود را در عناوین، عناوین فرعی ، توضیحات متا و…. بکار ببرید . و لینک سازی داخلی و خارجی را فراموش نکنید زیرا موتورهای جستجو در  رتبه بندی وب سایت به کیفیت و میزان لینک ها ی وب سایت اهمیت می دهند.

علاوه بر آن با اضافه کردن مطالب جدید به وب سایت آن را بروز نگه دارید. و اطمینان حاصل کنید که کابران از مطالبی که شما به اشتراک می گذارید چیز جدیدی یاد می گیرند.

بخش دیگری که ضرورت وجودش را در وبسایتتان نباید فراموش کنید صفحه درباره ما است که باید  شامل توضیحات نام تجاری تان  و اهداف و برنامه ها باشد.

 

اجتماعی شوید !

اکنون بیش از همیشه رسانه های اجتماعی به یکی از بزرگترین مزایای استفاده از بازاریابی آنلاین تبدیل شده است. زیرا تحقیقات نشان داده است که کسب و کار هایی که از شبکه های اجتماعی به نحوی صحیح برای تبلیغ نام تجاریشان استفاده می کنند شاهد وفاداری بیشتری از سمت مشتریان خود هستند. علاوه بر آن استفاده از شبکه های اجتماعی هزینه های بازاریابی شما را کاهش می دهند .کافیست هفته ای چند ساعت به طور منظم و با برنامه ریزی محتوای خود را به روز رسانی کنید آنگاه نتیجه را خواهید دید.

 

ایمیل مارکتینگ :

ایمیل مارکتینگ از مهمترین روش های بازاریابی و به عنوان موثر ترین تاکتیک های بازاریابی و یکی از ارکان اصلی تبلیغات شناخته شده است. باید بدانید ایمیل مارکتینگ هرگز یک روش تضمین شده برای موفقیت شما در بازاریابی نیست، اما استفاده درست از این ابزار می تواند فروش شما را به طرز چشم گیری افزایش دهد. سعی کنید برنامه مشخصی بر ای ایجاد یک کمپین و عضویت کاربران در آن داشته باشید و همچنین برنامه منظمی برای ارسال ایمیل ها در نظر بگیرید.

 

نتایج را اندازه گیری کنید :

بهترین راه برای تصمیم گیری درباره انواع تاکتیک ها و استراتژی ها برای بکار گیری بازاریابی اینترنتی در راستای توسعه کسب و کارتان تست و پیگیری پیشرفت و  میزان فروشتان است.

برای مثال به مدت یک ماه تمرکز خود را بر روی فیس بوک قرار دهید و ماه بعد بر روی یک شبکه اجتماعی دیگر تا بفهمید که چه زیرساختی به شما در مطرح شدن برند تان کمک می کند. از موضوعات مختلف و افراد متفاوت برای تهیه مطالبی که می خواهید به اشتراک بگذارید استفاده کنید. تا بتوانید تمامی نتایج را بررسی کرده و بهترین روش را متناسب با کسب و کار خود پیدا کنید.

بدون دیدگاه

ارسال یک دیدگاه