هنر وب ارائه دهنده راهکارهای نوین بازاریابی آنلاین و تجارت الکترونیک

هنر وب |طراحی سایت – طراحی فروشگاه اینترنتی-بهینه سازی وب سایت

 

افزایش ترافیک سایت

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد طراحی وب سایت و دریافت مشاوره رایگان میتوانید با کارشناسان با تجربه ما تماس حاصل نمایید

مشاوره رایگان تماس بگیرید 021-28426762

افزایش ترافیک سایت

افزایش ترافیک سایت

افزایش ترافیک سایت : از بزرگترین خواسته هر مدیر سایت و بلاگری، افزایش ترافیک وبلاگش و هدایت کردن بازدید کننده هدفمند به سمت سایت خود است .زیرا افزایش ترافیک سایت موجب افزایش فروش می شود. باید دانست که برای موفقیت سایت تنها داشتن ترافیک کافی نیست. زیرا ترافیک سایت زمانی مفید است که در درجه اول ترافیک هدفمند باشد و در مراحل بعدی بتواند ترافیک سایت را به مشتری تبدیل کند.
حال ببینیم می شود بدون داشتن بک لینک هایی که موجب جریمه گوگل می شود ترافیک سایت را بالا برد.!

بک لینک

ازین رو بهتر است ابتدا با مفهوم ترافیک و همچنین بک لینک آشنایی داشته باشیم.

بک لینک یعنی، لینکی از یک سایت یا وبلاگی دیگر به سایت شما یا همان وبلاگتان. بک لینک می تواند به صفحه اصلی وبلاگ شما، یکی از مطالب و یا هر صفحه دیگر از وبلاگ شما ارجاع داده شود و ترافیک بیانگر تعداد افراد یا کاربرانی است که به سایت یا وبلاگ شما سر می زنند و مطالب شما را می خوانند.

که هر چه تعداد این افراد بیشتر باشد برای شما و سایتتان بهتر و نتیجه بخش تر است.برای داشتن سایت پربازدید باید استراتژی ها و روش های جذب مخاطب وب سایت خود را مشخص کنید. در واقع سیاست جذب مخاطب هدفمند مهمترین بخش برای مشخص کردن میزان بازدید وب سایت شما می باشد. که البته تعداد کاربران و بازدید کنندگان از سایت به زمینه فعالیت سایت و خدماتی که در آن به کاربران ارائه می شود بستگی دارد.

افزایش ترافیک سایت

خدمات مجموعه هنروب

از خدمات مجموعه “هنروب” که در تمام ساعات ارائه می دهد افزایش ترافیک سایت است. که البته افزایش ترافیک از راه های مختلفی انجام می شود که بسیاری از آن ها فایده زیادی برای سایت ندارد و ارزشی به سایت اضافه نمی کند. کارشناسان و متخصصین مجموعه هنر وب بر اساس نیاز های شما بهترین و کارآمدترین راه های افزایش ترافیک را به شما پیشنهاد خواهند داد.
از خدمات مجموعه “هنروب” که در تمام ساعات ارائه می دهد افزایش ترافیک سایت است. که البته افزایش ترافیک از راه های مختلفی انجام می شود که بسیاری از آن ها فایده زیادی برای سایت ندارد و ارزشی به سایت اضافه نمی کند. کارشناسان و متخصصین مجموعه هنر وب بر اساس نیاز های شما بهترین و کارآمدترین راه های افزایش ترافیک را به شما پیشنهاد خواهند داد.

افزایش ترافیک سایت

راه های افزایش ترافیک سایت

در اینجا برای افزایش ترافیک سایت راه های میانبری هم وجود دارد که بتواند در کوتاه مدت جالب و جذاب به نظر برسد و البته در بلند مدت نتیجه معکوس خواهد داشت که با استفاده ازاین راه های میانبر امکان جریمه شدن سایت شما توسط گوگل خواهد بود که بدست آوردن ترافیک بالا را به باد خواهد داد. پس ما به شما پیشنهاد می کنیم که استفاده از میانبر های طولانی تر ولی صحیح، برای افزایش ترافیک سایت را، به کار گیرید که به نتیجه مطلوب برسید و منتظر جریمه ها نیز نباشید.
روش ها و راه هایی که در ادامه نام برده می شود برای افزایش ترافیک همه کسانی که سایت یا وبلاگ خودشان را طراحی کرده اند کاربرد دارد. چه وبلاگی تازه طراحی و راه اندازی شده است و چه وبلاگی که سال ها پیش راه اندازی شده است.

روش های افزایش ترافیک سایت

بررسی اصول سئو در سایت

اولین قدم برای افزایش ترافیک این است که سایت خود را به تمام دایرکتوری ها و تمام موتور های جستجو و مرجع های آنلاین ثبت و معرفی کنید. این روش در دراز مدت هزینه بسیار کمی دارد و بازدید کننده هدفمند را به سمت سایت شما هدایت می کند، به همین جهت بیشترین بازدهی را برای شما به همراه خواهد داشت. با رعایت کردن تمام اصول و قواعد سئو شما می توانید در نتایج موتورهای  جستجو و گوگل رنک بهتری داشته باشید. موتورهای جستجوی معروف گوگل، یاهو و بینگ هستند ولی بهتر است مطمئن شوید که سایتتان در موتورهای جستجوی غیر‌معروف دیگر هم ثبت شود چون تعداد سایت‌هایی که شما را در فهرست خود داشته باشند در رنکینگ موتورهای جستجوی یاهو و گوگل تاثیر‌گذار است.

بک لینک سازی برای وب سایت

بهترین و با کیفیت ترین وب سایت بدون داشتن لینک های مرتبط به موضوع ترافیک و بازدید کننده خوبی نخواهد داشت. مسلما در بین بازدید کنندگان سایت بازدید کنندگان هدف دار برای شما مهم است. به همین لینک های خود را با سایت هایی که حاوی مطالبی مشابه مطالب شما است ، داد و ستد کنید . این کار برای معتبر کردن سایت نیز موثر است. و می توانید این کار را از طریق فروم ها، سایت های آگهی و وبلاگ ها و نوشتن مقاله و اطلاعات در سایت های دیگر انجام دهید. همچنین تبادل لینک بین دو وبلاگ برای هر دو طرف بسیار سود مند است.

بهره مندی از شبکه های اجتماعی و تولید رسانه اجتماعی تبلیغات اینترنتی


اگر شبکه اجتماعی مثل فیسبوک یا توییتر اکانت دارید از آن ها حتما به نفع خود استفاده کنید. البته جالب است بدانید که لازم نیست از تمام شبکه های اجتماعی برای پیشبرد اهدافتان استفاده کنید. تولید این شبکه های اجتماعی و به اشتراک گذاری آن ها بازدید های خوب و قابل توجهی را به سمت سایت شما هدایت می کند. زیرا تولید رسانه های اجتماعی موثر و مفید می تواند بازدید مناسبی را برای سایت داشته باشد.
از طریق شبکه های اجتماعی هم می توان ترافیک زیادی را به دست آورد هم می توان با مخاطبان و کاربران در این شبکه ها ارتباط ساده تر و دوطرفه را برقرار کرد و از نظرات و پیشنهادات آن ها بهره برد.

تبلیغات اینترنتی درسایت های پر بازدید و یا تبلیغات با دیگر منتشران مجله الکترونیکی


همانطور که می دانید تبلیغات اینترنتی روش های گسترده و زیادی دارد که یکی از بهترین روش های افزایش بازدید کنندگان وب سایت می باشد خصوصا اگر این تبلیغات در سایت های مرتبط و پربازدید گذاشته شود. همچنین مجله هایی که با موضوع شما مرتبط هستند را جستجو کنید و تبلیغات خود را با آن ها مبادله کنید.

نگهداری بازدید کنندگان


اگر مطالب تولید شده در سایت مفید و از ابزار های مناسب برای نگهداری کاربران استفاده شود می تواند به فروش و همچنین به نگهداری و ماندن کاربر در سایت کمک می کند.برای داشتن گرافیک بالا و افزایش تعداد کاربران ابتدا باید همه نواقص رفع گردد و البته این کار مستلزم داشتن محتوای مناسب برای سایت، گرافیک مناسب و چیدمان صحیح وطراحی جذاب می باشد.
با رعایت این اصول می توان برروی دو گروه از بازدید کنندگان برنامه ریزی کرد: بازدید کنندگان جدیدی که تازه وارد سایت می شوند و بازدیدکنندگان برگشتی که برای بار دوم به بعد به سایت مراجع می کنند.

امضای ایمیل را فراموش نکنید


اغلب امضای ایمیل خیلی جدی گرفته نمی شود در حالی که برای افزایش ترافیک وبلاگ، امضای ایمیل خیلی مهم است. شما در طول روز یا حداقل هفته حتما به افرادی ایمیل می فرستید که با شما و وبلاگ تان آشنایی کاملی ندارند. می توانید با گذاشتن یک لینک به وبلاگ تان و اضافه کردن یک خط توضیح کوتاه در مورد وبلاگ در امضای ایمیل خود، کمک زیادی به ترافیک وبلاگ تان بکنید. اگر در انجمن یا فرومی هم عضو هستید اگر مدیران انجمن اجازه دادند حتما در بخش امضا، به وبلاگ خود لینک دهید.

موارد دیگری برای افزایش ترافیک سایت می باشد که به صورت موردی عنوان می شود و می توانید با بهره بردن از آن ها ترافیک سایت یا وبلاگ خود را افزایش دهید:

 • مطالعه هر چیزی که به شما در مورد ایجاد آمد شد در وب سایت کمک کند .
 • پرسیدن سوالاتی که در مورد آنها فکر میکنید از فروشگاه های اینترنتی
 • به روز رسانی مداوم وب سایت
 • ارسال ایمیل تبلیغاتی
 • ارسال پیامک تبلیغاتی
 • امکانات رایگان در سایت
 • سازگاری با موبایل و تبلت

 • در وبلاگ های دیگر کامنت بگذارید
 • برای وبلاگ ها و وبسایت های دیگر مطلب مهمان بنویسید
 • نوشتن مقاله به صورت مستمر در سایت
 • انتشار خبرنامه خودتان
 • عرضه کردن رایگان بعضی از مطالب که به موضوع اصلی شما مرتبط است
 • شرکت کردن در محل های اجتماع عمومی در اینترنت online forums
 • منتشر کردن آدرس وب سایت در هر چیزی که پخش میکنید ، کتاب ، کارت ویزیت ، کاتالوگ و بروشور

با توضیحات داده شده و موارد ذکر شده می توانم این اطمینان را به شما که سایتتان اهمیت ویژه ای برایتان دارد بدهم که کارشناسان و متخصصان مجموعه هنر وب در تمام این مسیر ها آماده کمک و همراه شما هستند.  و مشاوره های لازم را به شما خواهند داد.

دیگر خدمات مجموعه هنر وب

مجموعه هنر وب با دارا بودن تیمی متشکل از برترین برنامه نویسان و طراحان با تجربه و خلاق آماده ارائه طیف وسیعی از خدمات متناسب با نیاز و کسب کار شما می باشد

طراحی سایت فروشگاهی

به دلایلی مثل مشغله های کاری و به دلیل ترافیک ، شلوغی و حتی گاهی آلودگی هوا همه ما ترجیح می دهیم که خرید خود را از خانه یا محل کارمان انجام دهیم تا در وقت و هزینه خود صرفه جویی کرده باشیم . علاوه با آن خرید از فروشگاه های اینترنتی به ما امکان مقایسه کالای مورد نظرمان را با محصولات مشابه دیگر می دهد.

اطلاعات بیشتر

از پربازدیدترین سایت ها می توان به سایت های خبری و اطلاع رسانی اشاره کرد که با توجه به اهمیت اخبار و نیاز جامعه برای دریافت جدیدترین اخبار در هر لحظه مخاطبان زیادی را جذب می نمایند.قطعا محتوای مناسب و طراحی مناسب می تواند در جذب مخاطب تاثیر زیادی داشته باشد.

اطلاعات بیشتر
طراحی سایت حرفه ای

اگر به دنبال یک شرکت برای طراحی سایت کسب و کارتان به صورت حرفه ای می باشید، به شما پیشنهاد می کنم قبل از تصمیم گیری حتما این مقاله را مطالعه نمایید. به شما قول می دهم پس از مطالعه این مطلب، می توانید با خیال راحت قرارداد طراحی سایت حرفه ای خود را با شرکت های طراحی سایت امضا کنید و صاحب یک وب سایت حرفه ای شوید.

اطلاعات بیشتر
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟

کارشناسان هنر وب آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

ثبت درخواست تماس