هنر وب ارائه دهنده راهکارهای نوین بازاریابی آنلاین و تجارت الکترونیک

هنر وب |طراحی سایت – طراحی فروشگاه اینترنتی-بهینه سازی وب سایت

بازاریابی اینترنتی

بازاریابی اینترنتی

با توجه به این که تبلیغات در دنیای مجازی طرفداران بیشتری از تبلیغات در دنیای واقعی پیدا کرده است بازاریابی اینترنتی با یک سیستم منظم و صحیح ، می تواند بهترین ابزار برای تثبیت نام تجاری شما در ذهن مخاطبین باشد.

چطور می توانیم به شما کمک کنیم ؟

 

شما ممکن است هدف خود را از بازاریابی اینترنتی بدانید و یا حتی روش هایی را برای بازاریابی اینترنتی خود مدنظر داشته باشید مثلا بخواهید در شبکه های اجتماعی برند خود را معرفی کنید و یا پست های مرتبط به محصولتان را در این شبکه ها با مخاطبینی که هدف بازار شما هستند به اشتراک بگذارید، و یا حتی بخواهید ایمیلی تاثیرگذار و خلاقانه برای بازاریابی ایمیلی شما طراحی شود. برای موفقیت در هر روش بازاریابی اینترنتی که مدنظر دارید ما برای شما برنامه دقیق و هدفمندی درنظر خواهیم گرفت.

 

آیا می خواهید تجارت کوچک خود را گسترش دهید و به یک کمپانی بزرگ و موفق تبدیل شوید؟ برنامه ما برای موفقیتان هدایت مشتریان به سمت تجارت شماست

 روند ایجاد یک بازاریابی موفق اینترنتی در هنروب :

 

مرحله اول تشکیل یک جلسه مشاوره جهت آشنایی بیشتر با جنبه های مختلف کاری و تعیین هدف شما از بازاریابی اینترنتی است،  پس از آن ما یک برنامه منظم که بازده و کارکرد مناسبی داشته باشد را برای موفقیت شما ارائه می دهیم که در آن  اولین گام بررسی بازار مرتبط با کار و خدمات شما و نیز تحلیل رقبای شماست. پس از آن بهترین ابزار و روش ها را برای اینکه بتوانید صدای خود را به گوش دنیا برسانید در اختیارتان قرار خواهیم داد.

استراتژی هنر وب در بازاریابی اینترنتی

بازاریابی اینترنتی

افزایش مشتری و فروش

افزایش مخاطبین       

درک خواسته های مخاطبین      

حضور در زمان و مکان مناسب        

بازاریابی اینترنتی

برخی از خدمات مشاوره هنروب در زمینه بازاریابی اینترنتی :

  • تحلیل سایت شما و مشخص کردن نقاط ضعف و قوت آن

  • طراحی سایت به صورت بهینه سازی شده برای گوگل

  • ارائه خدمات بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو

  • مشاوره در زمینه بازاریابی ایمیلی

  • مشاوره در زمینه تبلیغات اینترنتی

  • مشاوره در زمینه روش های مختلف افزایش بازدید سایت

  • بازاریابی ویدئویی

  • آنالیز کلمات کلیدی

  • بلاگ سازی و وبلاگ نویسی

  • بازاریابی از طریق شبکه های اجتماعی

راهکارهای ما در هنر وب :

ایمیل مارکتینگ :

بازاریابی ایمیلی را می توان به عنوان یکی از روش های مهم و مطرح بازاریابی نام برد، که در این زمینه ما با شما در تهیه ایمیلی خلاقانه با محتوایی جذاب و اصولی و همچنین ارسال آن در زمان مناسب برای مخاطبین، همکاری نموده و به معرفی کالا و خدمات کسب و کارتان می پردازیم.

بازاریابی موبایلی :

یکی از روش های قدرتمند بازاریابی روش بازاریابی موبایلی است، که متخصصین با تجربه ما با توجه به کسب و کار شما از بین روش های متعدد بازاریابی موبایلی مثل تبلیغات ویدیویی و بنری در اپلیکیشن ها ، تبلیغات پیامکی و… بهترین استراتژی را به شما ارائه می دهند.

بازاریابی محتوایی : 

محتوای سایت خود را بروز نگه دارید تا کسب و کارتان پویا بماند ! از آنجا که بیشتر روش های بازاریابی اینترنتی به محتوا وابسته و نیازمند هستند تیم تولید محتوای هنروب با تولید یک محتوای مناسب و نظم در بروز رسانی آن شما را در برقراری ارتباط با کاربران و  افزایش محبوبیت برند تجاریتان یاری می رساند.

بازاریابی رسانه های اجتماعی :

ما به رشد نام تجاری شما از طریق بازاریابی در شبکه های اجتماعی و توسعه‎ی جامعه‎ی آنلاین‌تان کمک خواهیم کرد تا ترافیک ورودی به وب‌سایت شما در راستای افزایش فروش ، بالا برود.

بازاریابی موتورهای جستجو :

یکی از روش های نتیجه بخش و پرطرفدار بازاریابی اینترنتی می باشد ، زیرا طراحی سایتی که برای موتورهای جستجو بهینه شده باشد باعث می شود افرادی که با جستجو به سایت شما رسیده اند همان مشتریان هدف و وفادار شما شوند.

بازاریابی ویدیوئی :

این روش بازاریابی تاثیری مخصوص به خود را دارد که در جذب مشتری هایی دائمی به شما کمک فراوانی خواهد کرد. با توجه به این که تهیه ویدیو یکی از روش های پر هزینه بازاریابی می باشد ما به شما کمک خواهیم کرد که ویدیوهایی با بار دانشی و نهایتا ثبیت کننده برند تجاریتان در ذهن مخاطبین تهیه کنید.

بازاریابی کلیکی :

این روش بازاریابی باعث ایجاد ترافیک موثر برای سایت شما می شود و به شناخته شدن برند شما به علت گستردگی و تعداد بالای نمایش تبلیغات کمک می کند.  ما با نمایش آگهی‌های شما را در وب‌سایت های مرتبط با کسب و کارتان ترافیک ورودی به سایت شما را افزایش می دهیم.

در صورتی که تمایل دارید سایت شما رتبه مناسبی در گوگل پیدا کند و بازدیدکننده هدفمند آن افزایش پیدا کند، می توانید در زمینه بازاریابی اینترنتی و کسب اطلاعات بیشتر در زمینه انواع روش های بازاریابی اینترنتی با کارشناسان  ما تماس بگیرید تا راهکارهای لازم را به شما ارائه دهند.

بودجه اولیه پروژه خود را تخمین بزنید!

تنها در چند مرحله ساده هزینه اولیه پروژه خود را برآورد کنید.

استعلام آنلاین هزینه پروژه