هنر وب ارائه دهنده راهکارهای نوین بازاریابی آنلاین و تجارت الکترونیک

هنر وب |طراحی سایت – طراحی فروشگاه اینترنتی-بهینه سازی وب سایت

 

طراحی سایت صنعتی

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد طراحی وب سایت و دریافت مشاوره رایگان میتوانید با کارشناسان با تجربه ما تماس حاصل نمایید

مشاوره رایگان تماس بگیرید 021-28426762

طراحی سایت صنعتی

طراحی سایت صنعتی

طراحی سایت صنعتی: با اینترنتی شدن کسب و کارها و ورود اینترنت در تمام مشاغل و خصوصا در حوزه صنعتی نحوه بازاریابی، جذب مشتری، معرفی محصولات و شرکت ها، صنایع و تعاملات و سایر عوامل …شکل تازه ای بخشیده است. به همین دلیل نیاز به یک وب سایت حرفه ای در تمام صنایع احساس می شود. و البته حضور در بازار های بین المللی و معرفی صنایع در کشور های مختلف یکی از دلایل ترغیب کردن صاحبان صنعت هاست برای داشتن یک سایت صنعتی اختصاصی.البته با همه این تفاسیر، داشتن وب سایت صنعتی رنج وسیعی نیز دارد. این که شما بخواهید به طور مثال محصولات کارخانه خود را به بازدید کنندگان معرفی نمایید، یا شرکتی بخواهد فقط مشخصات و توانمندی های خود را در وب سایت قرار دهد و… همه این موارد به عنوان یک وب سایت صنعتی شناخته می شود.

ویژگی های یک سایت صنعتی:

یک سایت صنعتی باید قابلیت چند زبانه بودن را داشته باشد زیرا ممکن است سایت های صنعتی علاوه بر کاربران داخل کشور برای معرفی خود و کسب و کار در کشور های دیگر نیز مورد استفاده قرار گیرد. به همین دلیل بهتر است که از چندین زبان پشتیبانی کند و همچنین نوع نگارش و محتوای مطالب سایت دارای اهمیت است.مدیریت سایت های طراحی نیز مانند طراحی سایت های دیگر نیز باید ساده باشند. نحوه مدیریت باید کاربر پسند باشد و روان و کاربردی. بهترین روش برای ساخت مدیریت کاربردی سایت پنل های مدیریتی اختصاصی در این زمینه می باشد.

طراحی سایت های صنعتی با داشتن طرح ها و قالب های اختصاصی این قابلیت را باید داشته باشند که بتوانند تجارت و کسب و کار مربوطه را از حالت سنتی درآورده و امروزی تر کنند و در بازار های جهانی آن را معرفی کند.

طراحی سایت صنعتی

طراحی سایت صنعتی بر مبنای استراتژی و اهداف پیش روی واحد صنعتی ساخته شده است. یک وب سایت حرفه ای هم در معرفی آن واحد صنعتی،  هم در افزایش فروش و درآمدزایی آن صنعت نقش بسزایی دارد. مشغول بودن در هر صنعت و کسب و کاری به این معنی است که هنوز خیلی از مشتریان هستند، که شما را در خصوص حرفه خود نمی شناسند. و با سرویس ها و خدماتتان آشنایی کامل را ندارند. در بسیاری از کشورهای پیشرفته، افراد در صنایع مختلف نیازهای صنعتی خود را به واسطه اینترنت و وب سایت فروشندگان، بدون صرف زمان خریداری می کنند. که البته این فرهنگ در بین افراد جامعه ما نیز به صورت کلان ایجاد شده است. که می توانند محصولات صنعتی خود را هم به صورت آنلاین فراهم کنند.

طراحی سایت صنعتی

باید به این نکته توجه داشت که طراحی یک سایت صنعتی، معیارهای موفقیت در بازار مثل: افزایش شهرت و وسعت جغرافیایی توزیع کالاها، سرعت افزایش مشتریان و همچنین بالا رفتن درصد انتخاب کالای تولیدی شما از بین کالاهای تولیدی مشابه دیگر شرکت ها و موارد دیگر را برای شما به ارمغان خواهد آورد و می توانند شما را در پیاده سازی یک سایت حرفه ای یاری رسانند.
مجموعه “هنروب” می تواند به شما مشاوره های کاملا حرفه ای و کارآمد در رابطه با سایت شما و طراحی آن و اینکه چه گزینه ها و قابلیت هایی باید در سایت شما وجود داشته باشد یا حتی وجود نداشته باشد را عرض کند.
طراحی سایت شرکتی

امکانات و خدمات طراحی یک سایت صنعتی :

  • تاریخچه و معرفی شرکت، کارخانه یا واحد صنعتی
  • معرفی هیات مدیره در بخش درباره ما
  • معرفی محصولات تولیدی و خدمات شرکت و نحوه ی استفاده از هر محصول
  • توضیح در رابطه با محصولات به همراه تصاویر و مشخصات فنی و ویژگی های آنها
  • گروه بندی محصولات و کالاها و زیرشاخه بندی آنها
  • ثبت محصولات جدید
  • ارائه کاتالو