هنر وب ارائه دهنده راهکارهای نوین بازاریابی آنلاین و تجارت الکترونیک

هنر وب |طراحی سایت – طراحی فروشگاه اینترنتی-بهینه سازی وب سایت

 

تبلیغات ایمیلی

معرفی تبلیغات ایمیلی

تبلیغات با ایمیل یا ایمیل مارکتینگ، نوعی از تبلیغات متداول در دنیای ارتباطات است. امروزه ایمیل یک وسیله ارتباطی قوی و بسیار کم هزینه برای تمام کاربران اینترنت است. ارسال یک ایمیل به جامعه ای از کاربران به صورت هدفمند باعث می شود کاربران با برند شما بیشتر آشنا شوند، به توسعه برند سازی کمک کند و در نهایت منجر به افزایش فروش شود.

ارتباط با مشتری از طریق ایمیل یکی از روش های معرفی محصول و یا خدمات به کاربران است. این روش از بازاریابی، یک ابزار فروش کارآمد و مقرون بصرفه است. در این روش بازاریابی، فروشنده به جای اینکه منتظر بماند تا مشتری محصول و خدمات شرکت را به صورت آنلاین جستجو کند، یک پیغام معرفی خدمات را برای او ارسال می کند در واقع خود زمان و محتوای پیغام را تعیین می کند.

تبلیغات ایمیلی در هنروب

برای ارسال ایمیل انبوه تبلیغاتی، کارشناسان هنروب یک ایمیل تبلیغاتی جذاب را آماده می کنند تا وقتی مخاطبان شما وارد سرویس ایمیل خود می شوند با کلیک بر روی ایمیل ارسال شده به صفحه هدف شما کلیک کنند و یا برای خرید محصول و استفاده از خدمات شما ترغیب شوند. ما برای اثر بخشی و جذابیت بیشتر ایمیل تبلیغاتی از ترکیبی از شیوه های تبلیغاتی گرافیکی و متنی به همراه لوگو، محصولات، خدمات و متن مدنظر شما، استفاده می کنیم. هزینه بسیار کم این نوع تبلیغات، عدم محدودیت در متن، عکس، تعداد ایمیل ارسالی به جذب هر چه بیشتر مخاطب، کلیک و تمایل به استفاده از محصول شما کمک می کند.

تبلیغات ایمیلی

مزایای تبلیغات ایمیلی

عدم وابستگی فروش به مکان و زمان خاص

ارزان بودن شیوه تبلیغاتی

چک کردن روزانه ایمیل توسط درصد زیادی از مخاطبان

دومین روش بازاریابی به عنوان موثرترین تاکتیک بازاریابی آنلاین

جهت ارتباط با کارشناسان هنروب و اطلاع از تعرفه تبلیغات ایمیلی، با ما در تماس باشید.

 

28426762 – 021