هنر وب ارائه دهنده راهکارهای نوین بازاریابی آنلاین و تجارت الکترونیک

هنر وب |طراحی سایت – طراحی فروشگاه اینترنتی-بهینه سازی وب سایت

 

تحلیل و بررسی سایت

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد طراحی وب سایت و دریافت مشاوره رایگان میتوانید با کارشناسان با تجربه ما تماس حاصل نمایید

مشاوره رایگان تماس بگیرید 021-28426762

تحلیل و بررسی سایت

تحلیل و بررسی سایت

تحلیل و بررسی سایت یکی از کارهایی است که باید قبل از اقدام به بهینه سازی انجام داد. با انجام این کار می توان به نقاط ضعف یا قوت وب سایت پی برد و در جهت بهبود هر چه بهتر آن تلاش کرد و در نتیجه در تهیه استراتژی های سئو می توان بهتر کار کرد. در صورتی که آنالیز سایت انجام نشود، این احتمال وجود دارد که عوامل جذب کننده بازدید کنندگان را تغییر داده و با افت و پایین اومدن بازدید ها مواجه می شوید.

هر دارنده سایت نیاز به اطلاعات دقیقی از وضعیت سایت خود دارد، باید بداند که بازدید کنندگانش چند نفر هستند و چطور به سایت هدایت شده اند. و البته کسانی که سایت های فروشگاهی یا فروش نلاین دارند نیاز دارند که رفتار بازدیدکنندگان سایت را مورد بررسی قرار دهد.

تحلیل و بررسی سایت

پس از راه اندازی سایت در گوگل، برای بالا بردن اهمیت سایت از دید موتور گوگل نیاز به تحلیل و بررسی سایت به صورت منظم می باشد که باعث می شود حفره های ایجاد شده درامنیت، سئو و میزان کیفیت سایت بررسی شود و نسبت به رفع آن اقدام گردد. برای جلوگیری از کاهش اعتبار سایت می توانید از متخصصین سئو مجموعه هنروب مشاوره و کمک بگیرید و سایت شما به صورت حرفه ای بررسی شود و در صورت مشاهده حفره های سئو، مطلب نویسی و توانایی ایجاد محیطی بهتر و خدمات طراحی به شما ارائه داده می شود.

تحلیل و بررسی سایت

در این راستا شرکت گوگل سرویس دقیق و قوی را داراست با نام تحلیل گر گوگل که به دارندگان سایت ارائه می دهد. دارندگان سایت با داشتن اکانت Gmail خیلی راحت و فقط با وارد کردن نام کاربری و رمز Gmail می توانند وارد شوند و اطلاعات مربوط به سایت خود را وارد کنند.

تحلیل و بررسی سایت

مزایای تحلیل و بررسی سایت از نظر فنی

پس ازآنالیز ترافیک سایت نکته مهم، در بررسی افزایش تعداد بازدیدکنندگان است. که با آنالیز فنی سایت می توان بازدیدکنندگان سایت را مورد بررسی قرار داد و اطلاعاتی در رابطه با اینکه وارد چه صفحاتی می شوند و از چه صفحاتی خارج می شوند را بدست آورد. و سپس زمینه را برای ورود کاربران جدید در آینده فراهم می کند.

 • شناسایی صفحاتی که دچار مشکل شده اند
 • توجه به الگوریتم‎ها‎ی موتور جستجو و اجرای آنها
 • تعیین چگونگی و کیفیت عمل استراتژی تبلیغات اینترنتی
 • کسب اطلاعاتی در رابطه با نیازها و خواستهای بازدیدکنندگان
 • توجه به لینک و httpp :// به منظور حفظ حریم خصوصی اعضای سایت و جلوگیری از ورود هکرها

پنل مدیریتی وب سایت های که ما طراحی می کنیم یک پنل مدیریت محتوا استاندارد با ویژگی های زیر است!

تحلیل و بررسی سایت

هدف از تحلیل و بررسی سایت

هدف از سرویس تحلیل و بررسی سایت بهبود وضعیت سایت شماست، ازین رو اگر آشنایی کافی با اصول سئو ندارید بهتر است قبل از استفاده از سرویس تحلیل سایت با مفاهیم اولیه بازاریابی اینترنتی و سئو آشنایی کامل را بدست آورید. و در ادامه اگر قادر به انجام تغییرات لازم در ساختار سایت نیستید ممک است که برای شما مناسب نباشد. و اما اگر عکس این مورد می باشد استفاده از سرویس تحلیل سایت کمک زیادی به وضعیت سایت شما خواهد کرد.

هنر وب می تواند علاوه بر تحلیل سایت شما رقبای شما و نحوه کارکرد آن ها را مورد بررسی قرار داده و راهکارهای بهبود و بهینه سازی سایت را به شما ارائه خواهیم کرد.

تحلیل و بررسی سایت از لحاظ فنی

زمانی که آنالیز سایت برای بررسی ترافیک سایت انجام می‎شود، اطلاعاتی در رابطه با منشا اصلی ترافیک سایت بدست می‎دهد. همچنین از این طریق می‎توان صفحات کم ترافیک و با ترافیک بالا را شناسایی کرد.

علاوه بربررسی قسمت محتوایی سایت باید بخش فنی سایت نیز مورد بررسی قرار گیرد. تحلیل و بررسی سایت باید در تمام زمینه های : میزان ترافیک سایت، سرعت بارگذاری صفحات، لینک‎ها‎، بررسی امنیت و حفظ حریم خصوصی کاربران، آمار تعداد بازدیدکنندگان سایت و … صورت بگیرد.

بررسی کردن ترافیک سایت به وبمستر کمک می کند تا قسمت های نیازمند به ترافیک سایت را بررسی کرده و محتوای آن را نیز تغییر دهد که البته برای بررسی میزان ترافیک ورودی سایت، از ابزارهای متفاوتی می توان استفاده کرد.

نحوه تحلیل و بررسی سایت

برای داشتن آنالیز مناسب از سایت نکاتی را باید مد نظر داشت که بیان می کنیم:

سرعت لود شدن وب سایت:

نکته مهم برای موتور های جستجوگر سرعت بارگذاری وب سایت است بنابراین اگر سرعت مناسبی نداشته باشید رتبه خوبی نیز در نتایج جستجو دریافت نخواهید کرد.

کلمات کلیدی:

وضعیت کلمات کلیدی بررسی شود، از کلماتی استفاده شود که رقابت برای آ نها چندین شدید نباشد. و باید توجه داشت که کلمات به صفحات داخلی و مرتبط با آن واژه لینک داده باشد.

لینک های خارجی:

بررسی لینک های خارجی، اگر لینک به سایت هایی داده شده است که با افت رتبه مواجه شده اید بهتر است که به دنبال سایت های معتبرتر بگردید.

ریسپانسیو:

وب سایت را با دستگاه های دیگر مانند: موبایل و تبلت بررسی کنید تا از نمایش بدون اشکال سایت مطمئن شوید.

بک لینک:

بک لینک های سایت بررسی شود، پیوند هایی که سایت های دیگر به سایت شما می دهند به افزایش رتبه سایت شما کمک زیادی می کند.

کد نویسی:

با ابزارهای آنلاین کد نویسی سایت را چک کنید تا خطایی نداشته باشد.

قیاس:

عملکرد رقبا را نیز زیر نظر داشته باشید و کارهایی را که آن ها برای موفقیت انجام می دهند را در کسب و کار کار خود پیاده سازی کنید.

 • رعایت کردن اصول سئو از لحاظ برنامه نویسی
 • تحلیل محتوای سایت
 • تحلیل گرافیک سایت و ارائه راهکاری بهبود آن
 • خدمات eye tracking و تحلیل آماری رفتار بازدیدکننده
 • نحوه چیدمان اطلاعات در صفحات مختلف و راهکارهای بهبود آن
 • نحوه استفاده از تکنیکهایی مثل ajax و jquery
 • ارائه فهرست کلمات کلیدی مناسب در زمینه کاری سایت
 • ارائه راهنما تولید مطالب مناسب برای سئو
 • بررسی جریان کاری سایت و برطرف کردن نقاط ضعف آن

 • شناسایی نقاط ضعف وب سایت وارائه پیشنهادات لازم جهت بهبود ساختار سایت
 • افزایش سطح امنیت وب سایت.
 • افزایش کیفیت وب سایت از لحاظ محتوا و ظاهر
 • تحلیل و بررسی وب سایت از دید متخصصان           
 • بررسی زمینه کاری سایت و رقبای آن
 • بررسی فرآیندهای موجود در سایت
 • راهکاری افزایش نرخ تبدیل سایت و خدمات CRO
 • منو بندی و نحوه ارائه مطالب سایت
 • نحوه کدنویسی قالب سایت

با اینکه تحلیل و بررسی سایت، جهت رشد و توسعه وب سایت کاری ضروری است اما به دلیل تخصص های مورد نیاز کاری نیست که یک نفر بتواند آن را به تنهایی انجام دهد. بدین جهت اگر به فکر رشد کسب و کار خود و بهینه سازی سایت‌ خود هستید می توانید انجام این پروژه را به مجموعه هنروب بسپارید.

دیگر خدمات مجموعه هنروب

مجموعه هنر وب با دارا بودن تیمی متشکل از برترین برنامه نویسان و طراحان با تجربه و خلاق آماده ارائه طیف وسیعی از خدمات متناسب با نیاز و کسب کار شما می باشد

طراحی سایت فروشگاهی

به دلایلی مثل مشغله های کاری و به دلیل ترافیک ، شلوغی و حتی گاهی آلودگی هوا همه ما ترجیح می دهیم که خرید خود را از خانه یا محل کارمان انجام دهیم تا در وقت و هزینه خود صرفه جویی کرده باشیم . علاوه با آن خرید از فروشگاه های اینترنتی به ما امکان مقایسه کالای مورد نظرمان را با محصولات مشابه دیگر می دهد.

اطلاعات بیشتر

از پربازدیدترین سایت ها می توان به سایت های خبری و اطلاع رسانی اشاره کرد که با توجه به اهمیت اخبار و نیاز جامعه برای دریافت جدیدترین اخبار در هر لحظه مخاطبان زیادی را جذب می نمایند.قطعا محتوای مناسب و طراحی مناسب می تواند در جذب مخاطب تاثیر زیادی داشته باشد.

اطلاعات بیشتر

طراحی سایت حرفه ای

اگر به دنبال یک شرکت برای طراحی سایت کسب و کارتان به صورت حرفه ای می باشید، به شما پیشنهاد می کنم قبل از تصمیم گیری حتما این مقاله را مطالعه نمایید. به شما قول می دهم پس از مطالعه این مطلب، می توانید با خیال راحت قرارداد طراحی سایت حرفه ای خود را با شرکت های طراحی سایت امضا کنید و صاحب یک وب سایت حرفه ای شوید.

اطلاعات بیشتر

برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید.

 

28426762 – 021